Vše o MS!

V této sekci najdete všechny informace směrem k oficiálnímu závodnímu programu Mistrovství světa UCI. Jsou určeny závodníkům, realizačním týmům, představitelům UCI a v neposlední řadě také divákům! Proklikejte všechny položky podmenu...

PROGRAM MS

XCO XCE

ÚTERÝ 28. června

  09:00 - 17:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 12:00 Inspekce trati Cross-country od UCI
    09:00 - 12:00 Registrace závodníků >>> XCO, XCE
    13:00 - 16:00 Registrace závodníků >>> XCO, XCE
!! Final Confirmation: XCE

STŘEDA 29. června

  09:00 - 16:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 10:00 Registrace závodníků >>> XCO
  09:00 - 10:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro ženy
  10:30 - 12:00 Oficiální XCO trénink >>> všichni jezdci
  12:00 - 13:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro muže
    11:00 Team Manager Meeting >>> XCE, XCO
!! Final Confirmation: XCR
  15:00 - 15:30 Oficiální XCE trénink >>> rezervován pro ženy
  15:30 - 16:00 Oficiální XCE trénink >>> rezervován pro muže
  16:30 - 17:30 Mistrovství světa: Cross-country Eliminator - Kvalifikace
  18:00 - 20:00 Mistrovství světa: Cross-country Eliminator - Finále Muži / Ženy
    Následuje slavnostní ceremoniál
  22:00 - 23:00 Zahajovací ceremoniál - Vysočina Arena

ČTVRTEK 30. června

  09:00 - 16:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 10:00 Riders Confirmation >>> XCO
!! Final Confirmation: XCO Juniors
  09:00 - 10:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro ženy
  10:30 - 12:00 Oficiální XCO trénink >>> všichni jezdci
  12:00 - 13:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro muže
  18:00 Mistrovství světa: Cross-country týmové štafety
    Následuje slavnostní ceremoniál

PÁTEK 1. července

  09:00 - 17:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 10:00 Registrace závodníků >>> XCO
!! Final Confirmation: XCO U23 and Elite
  09:00 - 10:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro ženy
  10:30 - 12:00 Oficiální XCO trénink >>> všichni jezdci
  12:00 - 13:30 Oficiální XCO trénink >>> rezervován pro muže
  15:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Juniorky
    Následuje slavnostní ceremoniál
  17:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Junioři
    Následuje slavnostní ceremoniál

SOBOTA 2. července

  09:00 - 16:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 10:30 Oficiální XCO trénink >>> kategorie U23 a Elite
  11:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Muži U23
    Následuje slavnostní ceremoniál
  15:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Ženy Elite
    Následuje slavnostní ceremoniál

NEDĚLE 3. července

  09:00 - 12:00 Otevírací doba akreditačního centra
  09:00 - 10:30 Oficiální XCO trénink >>> Ženy U23 a Muži Elite
  11:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Ženy U23
    Následuje slavnostní ceremoniál
  15:00 Mistrovství světa: Cross-country Olympic - Muži Elite
    Následuje slavnostní ceremoniál