Aktuálně

SPOUŠTÍME REGISTRACI NA MARATON, MTB RALLY A NIGHT RACE


Se spuštěním nového webu rozjíždíme také registrační systém pro doprovodné závody. Prozatím se můžete hlásit na tradiční Birell MTB Maraton, v programu novou Birell MTB Rally a všemi divočáky zbožňovaný MTB Night Race.

Obvykle nejmasovějším veřejným závodem v programu novoměstských závodů je Birell MTB Maraton. V letošním roce se kvůli nabitému programu oficiálních závodů MS odehraje již v pátek 1. července, nicméně věříme, že to bude změna k lepšímu a alespoň budou mít účastníci maratonu v sobotu již splněno a budou mít klid na pekelné fandění! Propozice k závodu včetně odkazů na registraci najdete zde.

Novinkou v programu je Birell MTB Rally, která se uskuteční ve čtvrtek. Jedná se o nový formát závodu - na 3 vyznačených "rychlostních zkouškách" bude mít každý závodník 3 pokusy pro zajetí co možná nejlepšího času, přičemž o času startu do každé "RZ" rozhoduje podle vlastního uvážení a akuálních sil. Klidně tak může závod rozložit třeba do celého dne, svou roli bude hrát i obhlídka trati (např. při prvním průjezdu vytyčenou "RZ") a možná i další proměnné. Propozice závodu včetně odkazů na registraci najdete zde.

Na sobotní večer pak připravujeme tradiční Birell MTB Night Race. Závod, ve kterém je na první místě zábava a pohoda se koná již tradičně na osvětlených biatlonových tratích a soutěží se na 40 minut + 1 kolo. Rozhodně si ho nenechte ujít, pokud ne v roli závodníka, tak minimálně v roli diváka! Propozice i registraci hledejte zde.

Budeme se těšit!


SPOUŠTÍME REGISTRACI NA MARATON, MTB RALLY A NIGHT RACE