Aktuálně

REPREZENTANTI ZAHAJUJÍ SOUSTŘEDĚNÍ V DĚJIŠTI MS


Podstatná část české reprezentace, která se na přelomu června a července představí na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě, absolvuje od středy do pátku soustředění přímo v dějišti šampionátu.

Účast potvrdilo 25 reprezentantů včetně Jaroslava Kulhavého. Chybět budou pouze ti, kteří jsou momentálně v zahraničí nebo se omluvili kvůli jinému modelu přípravy, což platí například o Kateřině Nash či Ondřeji Cinkovi, Janu Vastlovi a dalších.

Nash se v těchto dnech chystá v Kalifornii, Cink je s trenérem na vysokohorském soustředění v Kitzbühelu, Vastl zvolil přípravu v Livignu, stejně jako junioři od trenéra Jiřího Lutovského Jaromír Skála a David Zadák.

Účastníci reprezentačního soustředění - juniorky: Adéla Šafářová, Denisa Lukešová, Lucie Krupová, Tereza Tvarůžková, junioři: Richard Holec, Josef Jelínek, Michael Zeťák, David Bártek, Adam Šimůnek, ženy U23: Jana Czeczinkarová, Barbora Průdková, muži U23: Matěj Průdek Matěj, Jan Rajchart, Lukáš Kobes, Martin Stošek, Štěpán Schubert, ženy Elite: Karla Štěpánová, Jitka Škarnitzlová, Tereza Němcová, Pavla Havlíková, muži Elite: Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Jan Nesvadba, Jiří Novák, Tomáš Paprstka.