Aktuálně

KROSS PŘEDSTAVÍ NA MS HORSKÝCH KOL 2016 MODELY PRO ROK 2017


Polský výrobce horských kol představí v Novém Městě svou zajímavou kolekci pro rok 2017

Przasnysz, 15. června – Ve dnech 28. června – 3. července se na proslulé trati v Novém Městě na Moravě bude konat nejvýznamnější akce roku v disciplíně cross-country horských kol, Mistrovství světa UCI. Polský výrobce horských kol KROSS se stal jedním z oficiálních partnerů letošního ročníku a přímo na místě bude zajišťovat podporu elitnímu týmu Kross Racing Team, v němž působí Maja Włoszczowska (POL) a Fabian Giger (CH). Fanoušci, kteří budou chtít během závodů tým podpořit, si mohou na stánku týmu KROSS vyzvednout zdarma fanouškovský balíček. Zájemcům budou k dispozici také testovací kola Kross. A v sobotu 2. července od 18:00 jsou všichni příznivci zváni na grilování zdarma, při němž proběhne také podpisová akce týmu Kross Racing Team.

Po prvních třech podnicích světového poháru UCI, které proběhly v australském Cairns, německém Albstadtu  a La Bresse ve Francii, si závodníci týmu Kross Racing Team drží umístění mezi pěti nejlepšími celkově. Polský výrobce horských kol KROSS je pro tento rok jedním z oficiálních partnerů Mistrovství světa horských kol 2016 v Novém Městě na Moravě a přímo na místě bude zajišťovat podporu svým sportovcům, kteří se opět utkají se světovou elitou.

Kross Racing Team je chloubou polského výrobce horských kol KROSS. Tým se na mezinárodních závodních tratích pohybuje již jedenáctým rokem. V roce 2015 jeho řady rozšířila nejobdivovanější poIská bikerka a stříbrná olympijská medailistka Maja Włoszczowska. Ta má v srpnu namířeno do Ria de Janeira a na stánku KROSS v Novém Městě představí svůj nový stroj RIO Level B+ v limitované edici, která dostala nový kabát. Maja nedávno vybojovala 5. místo v závodě série Světového poháru UCI horských kol v La Bresse a vypadá to, že na mistrovství světa za dva týdny přijede ve formě.

V kategorii muži elite bude v Novém Městě startovat také Bartłomiej Wawak. Tento mladý Polák si v roce 2014 zajistil 6. příčku na Mistrovství světa v maratonu. Velké naděje také tým Kross Racing Team vkládá do svého nejnovějšího člena, Fabiana Gigera. Tento talentovaný švýcarský cyklista již letos dokázal vyhrát stříbrnou medaili na Mistrovství Evropy 2016 a dvakrát dosáhl umístění v top 10 v závodech Světového poháru UCI.

Společným cílem všech závodníků je dosáhnout co nejlepšího možného výsledku jak během celé sezóny v závodech Světového poháru UCI horských kol, tak na světovém šampionátu UCI v Novém Městě. Pro výrobce horských kol KROSS je klíčová zpětná vazba od závodníků, která pomáhá udržovat vysokou kvalitu produktu, jenž je dostupný všem vášnivým cyklistům. Díky rozhodnutí, že se nebude účastnit tradičního každoročního veletrhu Eurobike a přesune kapitál do místních marketingových záměrů v Evropě, nabídne KROSS první seznámení s novou, atraktivní kolekcí pro rok 2017 již za dva týdny v Novém Městě na Moravě.

V sobotu 2. července od 18:00 jsou návštěvníci Mistrovství světa UCI horských kol v Novém Městě zváni do stánku KROSS na grilování a otevřenou debatu s týmem Kross Racing Team. Maja, Bartłomiej a Fabian zde budou hovořit o tom, jakou prožívají sezónu, odhalí podrobnosti o vývoji svých závodních strojů Level B+, a řeknou pár slov o svých přípravách na Rio de Janeiro. Pokud máte v plánu strávit první červencovou sobotu a neděli na této velké akci, rádi Vás přivítáme u stánku KROSS, kde si budete moci vyzvednout bezplatný fanouškovský balíček, v němž najdete vše potřebné pro podporu týmu Kross Racing Team!

Více informací o značce KROSS najdete na stránkách: http://www.kross.pl/

Informace o týmu Kross Racing Team naleznete zde: http://www.krossracingteam.pl/

Sledujte průběh sezóny s týmem Kross Racing Team prostřednictvím:

Facebooku:

Instagramu: