MS na 100 %!

Tady se dozvíte vše o doprovodných akcích, které pro Vás chystáme! Sportovní program, skvělé koncerty i vše, co je určeno pro děti! Proklikejte všechny položky podmenu...

KONCERTY A DALŠÍ

Všechny doprovodné akce se konají přímo ve Vysočina Areně, kde bude zajištěn dostatečný catering, krytý návštěvnický stan a další doprovodné služby pro návštěvníky.

Na koncerty se neplatí žádné samostatné vstupné, podmínkou vstupu je zakoupení celodenní vstupenky na program MS příslušného dne. 

STŘEDA, 29. ČERVNA

 

22:00 SLAVNOSTNÍ ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL

Nástup všech sportovců na plochu, velkolepá světelná show s představením největších hvězd šampionátu.

 

23:00 VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

Jedinečné spojení brněnského B-Side Bandu se zpěvákem, hercem a performerem Vojtěchem Dykem, je momentálně jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současné české kulturní scény. Profesionální brněnský bigband založil bandleader Josef Buchta v roce 2006. B-Side Band je nadžánrovým a nezávislým tělesem, které se potkává s Vojtěchovým naturelem nejenom svou energií, ale i efektivními aranžmá a komunikací s publikem.
 
Vzhledem k realizaci velmi náročného scénického provedení MASS Leonarda Bernsteina, kde hraje Vojta Dyk hlavní roli, je tento koncert jednou z mála vzácných příležitostí, kdy můžete B Side Band s Vojtou Dykem v roce 2016 vidět. Nenechte si proto tento koncert rozhodně ujít a užijte si jej naplno v prostředí jedinečného sportovního areálu v Novém Městě na Moravě.

 

ČTVRTEK, 30. ČERVNA

 

21:00 ROLLING STONES REVIVAL BAND BRNO

Členové Rolling Stones revivalu mají rádi zvonivý kytarový zvuk, plzeňské pivo a Keitha Richardse, který na konto svého osobitého stylu hry na kytaru tvrdí: „to máte pět strun, dva prsty a jednu díru do prdele“ a tak dál - s písní na rtech, Telecasterem v ruce a s dírou v prdeli tahle kapela postrkuje tu stonesovskou rozhrkanou káru. Přijďte se podívat, jak jim to jde na hlavní pódium ve sportovním areálu v Novém městě na Moravě.

 

22:30 TŘI SESTRY

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

 

 

PÁTEK, 1. ČERVENCE

 

21:00 AC/CZ REVIVAL BAND

Kritiky označovaný jako nejlepší AC/DC revival v ČR. Kapela fungující od konce roku 2010 má za sebou stovky úspěšných vystoupení na festivalech, motosrazech, slavnostech měst, firemních i soukromých akcích po celé České republice, Polsku, Slovensku a Německu. Vystupovala několikrát na velkých festivalech např. Přeštěnice Open fest, Cibulafest nebo Prague Harley days a mnoho dalších spolu s přední špičkou české i slovenské scény.

22:30 DAN BÁRTA & ALICE

Jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let ALICE podnikla začátkem roku 2016 turné ve své nejslavnější sestavě. Vzpomínková série koncertů 100/4 TOUR k 25. výročí vzniku skupiny bude obohacena o vystoupení na MS horských kol v Novém Městě na Moravě (případně si upravte název akce jak potřebujete)! Původem plzeňská kapela, která se do širokého povědomí zapsala již v roce 1991 úspěšným albem YEAH!, představí i zde průřez svou tvorbou. Fanoušci si budou moci naživo opět vychutnat hity jako Ani náhodou, Ráj se mnou nehledej, A to tě trochu bolí a mnoho dalších!

Sestava: Dan Bárta – zpěv, Lumír Václavík – sólová kytara, Martin Střeska – kytara, Zdeny Podskalský – baskytara, Jiří Mikeš Milý – bicí

 

SOBOTA, 2. ČERVENCE

 

20:30 FUNKIEZ

Funkliez jsou rozhodně nejlepší slovenská funky kalepa, která je složená z vynikajících muzikatů, má skvěle propracovaný repertoár, nádhernou zpěvačku a energickou show. Funkiez fungují od roku 2006 a doteď odehráli stovky koncertů. Na pódiu v Novém Městě na Moravě uvidíte našlápnutý koncert, který vás nenechá jen tak stát. Kromě vlastní tvorby je program je sestavený z hitů od iterpretů jako: BRUNO MARS, DAFT PUNK, JAMIROQUAI, DELEGATION, SISTER SLEDGE, CHIC, INDEEP, CARL CARLTON, MIDNIGHT STAR, KOOL & THE GANG, O.CHEATHAM, MADE 2 MATE a další.

http://www.funkiez.com/music/

 

22:30 N.O.H.A.

N.O.H.A. je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů.  Hity jako Di Nero, Wanna Play, Dive in your life, a hlavně Tu Café vynesly kapelu na ty největší evropské festivaly. Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť, vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii, což potvrdily reakce na četná vystoupení během letošních festivalů po Evropě.

N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí.

www.youtube.com/user/bandNOHA