MS na 100 %!

Tady se dozvíte vše o doprovodných akcích, které pro Vás chystáme! Sportovní program, skvělé koncerty i vše, co je určeno pro děti! Proklikejte všechny položky podmenu...

BIRELL BIKE TEST FEST

Termín
Čtvrtek, 30. června 2016, 9:00 – 17:00 hod
Pátek, 1. července 2016, 9:00 – 15:00 hod

Místo
, louka před Ski hotelem

Pořadatel
Bike Events s.r.o.

Nabídka kol
Potvrzené firmy - KROSS, Haibike, BMC, Canyon, DEMA, Galaxy, Giant, Kona, Scott, Specialized, Trek, Ghost, Lapierre. Postupně budeme zveřejňovat další přihlášené firmy i s přesným seznamem testovacích modelů kol.

Prezence a podmínky testování
, Info Point na louce před SKI hotelem, 49°34'42.510"N, 16°3'7.386"E

Při prezenci musí každý účastník předložit občanský průkaz (pas) a další osobní doklad například řidičský průkaz, tyto budou zkontrolovány a zapsány. Takto ověřený účastník bude označen identifikačním náramkem a obdrží doklad o registraci.  Vlastní půjčování bude dle podmínek jednotlivých testovacích firem (kontrola dokladů, smlouva, vyfocení atd.) Testovací firmy mají právo odmítnout zápůjčku osobě o které nejsou přesvědčení, že dodrží jejich podmínky.

Trať
V okolí Vysočina Arény, nejen na Singeltrack tratích, dle uvážení a chuti účastníka. Po celou dobu MS platí zákaz pro veřejnost pohybovat se na trati MS. Doba zapůjčení jednoho kola max 60 minut. Za účelem testování bude zřízen speciální výjezd a vjezd do Vysočina Arény. Průjezd bude povolen jen označeným kolům a účastníkům Birell Test Festu s identifikačním náramkem.

Účastnický poplatek
Zdarma. Pro vstup do areálu Vysočina Arény je třeba mít platnou vstupenkou na daný den (čtvrtek, pátek).

Pozor během dne můžete Vysočinu Arénu opakovaně navštívit na jednu vstupenku, ale při odchodu si musíte v turniketu nechat načíst čarový kód.

Náramek Birell Test Festu nelze použít jako vstupenku do areálu.

Přihlášky
1. On-line pomocí registračního systému do 29.6.2016 do 12:00 hod
2. Na místě v Info Point pokud nebude překročena kapacita nabízených kol

Doporučujeme registraci předem. Zrychlí to Vaši prezenci a  nevystavujete se nebezpečí odmítnutí z důvodu překročení kapacity. Kapacita bude stanovena dle celkového počtu nabízených kol.

Registrace

Prohlášení ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje nebudou námi ani osobami jednajícími dle našich instrukcí žádným způsobem předány třetím osobám. Osobní údaje budou uchovávány pouze po časový úsek nezbytný k realizaci požadované služby tj. realizaci Testfestu. Následně budou zničeny.

Důležité informace, vybavení a bezpečnost účastníků
Každý účastník se musí chovat tak, aby neohrozil zdraví ostatních účastníků ani své. Plná ochranná přilba je povinná!!! Každý účastník testuje na vlastní nebezpečí a je zodpovědný za zaviněné způsobené škody.

Za účastníka mladšího 18 let zcela zodpovídá zákonný zástupce.

 

Těšíme se na Vaši účast, aktuální inf. naleznete na mtb2016nmnm.cz

Další novinka v programu

Další novinka v programu